Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se iznajmuva namesten stan

270 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Marjan Вчера 03:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Trosoben stan 63 m2, so terasa i podrum, na prv kat. Stanot e renoviran celosno, so centralno gradsko greenje,mirna lokacija, jugoistocna orientacija, celosno opremen.
Marjan
 
072211171
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации