Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva opremen stan 200 eur / mesec

240 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Горан 31 авг. 16:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Изнајмуван опремен стан во Аеродром на високо приземје со 2 спални соби со ниски месечни трошоци во населба Острово . Цена 200 еур месец
Горан
070 376 278
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации