Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva STAN AERODROM SPROTI VERO

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: tomi 05 септ. 09:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se iznajmuva namesten stan so parno vo Aerodrom - karsi vero- od stranata na trgovskiot biser. Ima dve spalni sobi - dnevna -terpezarija-kujna
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации