Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Aerodrom pozadi Kapitol

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novi Moznosti 16 авг. 11:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva stan vo Aerodrom pozadi Kapitolmol kompletno namesten so posebna spalna vednas vseliv pogoden za stranci ili semejstva bez deca ne za studenti
Novi Moznosti
078210405
Leaflet
Кон почеток