Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva Stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novi Moznosti 21 авг. 14:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva Stan vo Aerodrom so dvejadi spalni sobi na vision prizemje kompletno openmen pogo den I za studenti I za semejstvo na miracle lokacija
Novi Moznosti
078210405
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации