Објавени: авг. 05 2021 02:26

Se iznajmuva stan vo Novo Lisice

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 05 02:26
Прегледи: 2
Se iznajmuva stan vo reonski centar Aerodrom (karsi kulite na Cevahir). Stanot e celosno namesten na prvi kat so sopstvena podzemna garaza I podrum.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации