Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Star Aerodrom

220 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Aleksandra 31 јул. 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се изнајмува стан 62 m2, новоградба, Стар Аеродром, во близина на училиштето Блаже Конески, празен, со две купатила и две спални соби, со гаражно место и подрум од 11 m2. Станот е на втори спарт и е погоден за семејство или за деловен простор. Веднаш вселив.
Цена: 220 ЕУР
Aleksandra
078475103
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации