Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 25 јан. 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZDAVA 4 SOBEN STAN NA VODNO 0 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 380 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN DEBAR MAALO 280 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
SHIFRA: E-115688
Se iznajmuva trosoben prazen stan vo Aerodrom, neposredna blizina na Tobako 2, Poliklinika Jane Sandanski, Reptil Market vo zgrada na Golden Art. Stanot poseduva 52m2, na 3ti kat so lift, centralno parno greenje i klima ured. Se sostoi od dneven prostor so kujna(kompletno opremena), dve spalni sobi i balkon. Se iznajmuva prazen samo so opremena kujna i pokraj za domuvanje bi mozelo da se koristi i kako kancelariski prostor.
Cena: 250 evra + mesechni troshoci.
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN KAJ ZEBRA 300 ЕУР
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KOZLE 450 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации