Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva trosoben stan vo Ostrovo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Вера Петкановска 05 септ. 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се изнајмува трособен стан во населба Острово, општина Аеродром. Станот е наместен со интернет и кабелска и со централно греење. Цена 250 евра месечно. Телефон за контакт 071/231-082 и 070/231-279.
Вера Петкановска
071231082
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации