Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam komplet namesten stan vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Elizabeta 08 мар. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Komplet namesten stan so centrelno greenje lokacijata e na samiot bulrvar sloboden od prvi april
Elizabeta
072221565
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации