Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera kancelarija 32m2 Novo Lisice

0 МКД

Се изнајмува од: Боби 06 апр. 22:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издаваат 32m2 на само приземје во ново лисиче наспроти Парк Авионче.
Погодно за шпедиција или слично.

Se izdava garsonjera 32m2 na samo prizemje vo novo lisice nasproti park avionce.
Pogodno za spedicija ili slicno.
076250969
071250969
Боби
076250969
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации