Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 09 јун. 09:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

711 Огласи во продавницата

Se izdava nov nevselen namesten stan Kisela Voda 250 ЕУР
Prazni stanovi 40 53 66m2 Nastel Taftalidze 200 ЕУР
STAN 90M2 VO KISELA VODA 78 000 ЕУР
 Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 270 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava nov prazen trosoben stan vo Aerodrom vo zgradata na Elena Luka. Stanot e 57m2 so dve spalni sobi, dnevna soba, kujna, trpezarija i balkon. Se naogja na 4kat so lift. Kujnata ke bide opremena so kujnski elementi i shporet i frizider. Ke bide priklucen i na centralno parno greenje.
Cena: 220 evra
Kontakt: 078 430 293
Agencija Urban Living
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Посетете ја нашата продавница
Rimska 3 Прикажи на мапата
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

711 Огласи во продавницата
Namesten stan od 57m2 vo Kisela Voda Urban Living 65 000 ЕУР
Nov stan vo Kisela Voda 63 000 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA STAN 67M2 VO NOVO LISICE 250 МКД
URBAN LIVING izdava stan vo Karpos 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации