Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM ZA DELOVEN

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 21 јан. 09:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

711 Огласи во продавницата

SE IZDAVA ODLICEN LUKS STAN  POZADI RAMSTORE 0 MKD
NOV 4-SOBEN DUPLEKS STAN VO KARPOS 2 78 000 EUR
SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN NASTEL TAFTALIDZE 300 EUR
УРБАН ЛИВИНГ izdava nov stan vo kompleksot Nastel 0 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava nov prazen trosoben stan vo Aerodrom vo zgradata na Elena Luka. Stanot e 57m2 so dve spalni sobi, dnevna soba, kujna, trpezarija i balkon. Se naogja na 1 kat so lift. Kujnata ke bide opremena so kujnski elementi i shporet i frizider. Ke bide priklucen i na centralno parno greenje. Stanot se izdava samo za deloven prostor.
Cena: 230 evra + danok
Kontakt: 078 430 293
Urban Living
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Посетете ја нашата продавница
Rimska 3 Прикажи на мапата
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

711 Огласи во продавницата
URBAN LIVING IZDAVA EXTRA STAN VO KARPOS 4 300 EUR
URBAN LIVING  IZDAVA EXSTRA STAN KAJ DRAMSKI 230 EUR
УРБАН ЛИВИНГ izdava nov prazen stan kaj Cesma 250 EUR
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN NA RAMPA 240 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации