Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 45m2 namesten pozadi Tobako 2 nov

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ААМ Недвижности 23 мај 13:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ААМ Недвижности
Novogradba 64m2, 3 sob, poliklinika J.Sandanski 1 ЕУР
Stan 65m2 novogradba kaj poliklinika J Sandanski 0 ЕУР
Plac od 220m2 vo Elesec-Struga 1 ЕУР
Дуплекс 75м2 +75м2 кај Млечен - новоградба 1 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
станот е кај еквилибриум, со посебна спална соба на в.приземје, комплетно наместен со ствари и бела техника. веднаш вселив


инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Посетете ја нашата продавница
Даме Груев бр. 7 локал 9 Прикажи на мапата
076649607
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
Stan 56m2 so 2 spalni na prizemje i balkon 23m2 0 ЕУР
Garsonjera od 26m2 Jane Sandanski 28 500 ЕУР
Stan 42m2 pogoden za deloven prostor 220 ЕУР
Сингелиќ барака и куќа, плац 515м2 1 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации