Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan na ubava lokacija vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ANERcapital 21 авг. 17:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ANERcapital

ANERcapital

115 Огласи во продавницата

Se izdava razraboten lokal vo Centar 0 ЕУР
Ubava garsonjera vo Aerodrom 37 000 ЕУР
Se izdava trosoben stan 55m2 vo Centar KIRALIK 280 ЕУР
Se izdava stan vo Aerodrom KIRALIK DAIRE 220 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se iznajmuva stan vo aerodrom 60 m2 na odlicna lokacija vo Aerodrom pozadi "tri biseri", treti kat, otvoren pogled na tri strani, edna spalna, golema terasa so pogled na parkot i vodno. celosno renoviran , so parno greenje, sloboden parking prostor. Cena 250 evra.

Sifra:493
ANERcapital
071/691-593
075/653-084
Leaflet
ANERcapital

ANERcapital

115 Огласи во продавницата
Kumtel grealici 750 МКД
Se izdava stan od 92m2 vo Centar namesten 350 ЕУР
Se izdava Garsonejara 36m2 Vodno Crniche 100 ЕУР
Se bara agent/ki za nedviznosti 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации