Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO AERODROM NAMESTEN RENOVIRAN

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 04 септ. 10:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
2 SOBEN NAMESTEN VO MICURIN 200 ЕУР
UBAV 4 SOBEN STAN VO D.MAALO 800 ЕУР
NAMESTEN 2-SOBEN VO CENTAR 0 ЕУР
NAMESTEN TROSOBEN STAN 1 KAT VO N LISICE 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Ш. 6844 АГЕНЦИЈА АСКА ИЗДАВА 3-СОБЕН НАМЕСТЕН, РЕНОВИРАН СТАН ВО АЕРОДРОМ ПОЗАДИ 3 БИСЕРИ. НА 4-ТИ КАТ СО ЛИФТ И ПАРНО. ЗА 2-3 ОСОБИ.

КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Посетете ја нашата продавница
Аминта Трети 58/2 Прикажи на мапата
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
4 SOBEN KAT OD KUKA VO KAPISTEC 500 ЕУР
DELUMNO RENOVIRAN 3 SOBEN VO AERODROM 950 ЕУР
STAN OD 45m2 SO EDNA SPALNA VO AERODROM 0 ЕУР
NOVOGRADBA KAJ GRAND PRESTIZ 54M2 53 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации