Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Aerodrom

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Slavjanka 18 јун. 22:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se izdava stan vo Aerodrom kaj Nova Zeleznicka, na 4 kat so lift, gradsko parno, dve spalni, dva toaleta, dve terasi i garaza. Stanot e namesten i vednas vseliv.
Slavjanka
078446230
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации