Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOP CENA ZA CETVOROSOBEN STAN VO MICURIN

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Robert 03 дек. 15:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Robert

Robert

925 Огласи во продавницата

RENT DUPLEX 110m2 VO KISELA VODA NAJDOBRA CENA 300 ЕУР
SE IZDAVA RENOVIRAN EDNOSOBEN KAJ ZELEZNICKA 180 ЕУР
Top cena za dvosoben stan vo K.Voda kaj Get kafe 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM NAJDOBRA CENA 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra 1120
Se IZDAVA prekrasen nov stan so 3 spalni od koi 2 se detski sobi, dnevna so trpezarija i kijna, banja i gostinski toalet, balkon i ostava, na 1 vi kat so lift, so parking pred zgrada, so video nadzor so kamera na vlezot.geenje so inverter klima GREE.
Kontakt 070 317 369
Lux flat with 3 bedrooms, 2 bathrooms, living room, balcony, inverter heating.On 1 st. floor with elevator.
Leaflet
Robert

Robert

925 Огласи во продавницата
NOV DOSEGA NEVSELUVAN STAN DO NOVA TAFTALIDZE1 1 ЕУР
KARPOS 3 PREKRASEN EDNOSOBEN STAN 0 ЕУР
Izdavam dvosoben kaj Rampa 220 ЕУР
Kaj Policiskata vo Gorce se izdava ubav stan 9 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации