Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Top Stan kaj Zeleznicka za par ili vraboteni

180 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii 29 мај 22:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Stan vo Strog Centar za par ili studenti 250 ЕУР
Katolicka - Atraktiven Stan so sopstveno dvorce 290 ЕУР
Karpos 2 Moderen Dupleks za Mladi i Stranci 380 ЕУР
Odlicna Garsonjera blisku Centar i Nova Zeleznicka 160 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Agencija Dom Art - izdava stan vo Aerodrom - kaj Neokom i Skopjanka - na 5min peski do Strog Centar -45m2 - stanot ima posebna spalna soba - dneven salon - kujna so trpezarija -kupatilo -hodnik i priemen del -balkon- so klima ured - na 6 kat - so lift - kompletno namesten - namenet za par , vraboteni ili samec - sloboden vednas -
cena -180e


Kontakt: 071/713-104 Viber: 071/713-104
Izdavanje i Prodazba na Stanovi Kuki i Kancelarii
071/713-104
Leaflet
Atraktiven Dupleks so 2 spalni Karpos 0 ЕУР
Stan so 2 spalni vo Novogradba Rasadnik 210 ЕУР
Kapistec Moderen Stan so 1 spalna za par ili samec 250 ЕУР
 Nova Zgrada - Moderno namestena Garsonjera 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации