Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan novogradba 52m2 vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 01 фев. 12:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2989 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 0 EUR
EKSTRA STAN VO KOZLE 45 450 EUR
PREUBAV NOV TROSOBEN STAN NA RAMPA 0 EUR
Se izdava Eksluzivna Kuka na Vodno 1 500 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се изнајмуна нов, трособен стан во Аеродром 52м2
- Станот се наоѓа во близина на полоклиника Јане Сандански и маркет Рептил.
- 52м2
- кат 3 со лифт
- градско парно
- клима
- ориентација север / запад
СТАНОТ СЕ ИЗНАЈМУВА ПРАЗЕН со ОПРЕМЕН КУЈНА

Евидентен број 34968
Лице за контакт МАРТИН
ТЕЛ. 078/339-365


ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2989 Огласи во продавницата
Nov trosoben ubav stan vo Taftalidze 1 0 EUR
Moderno namesten apartman na Rekord 800 EUR
SE IZDAVA STAN KAJ DRAMSKI KARPOS 2 250 EUR
SE IZDAVA POVOLNO STAN VO CENTAR 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации