Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN UBAVO NAMESTEN STAN VO AERODROM

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 10 фев. 17:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Ш.7176 СЕ ИЗДАВА УБАВО НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ НАСПРОТИ ПАЛМА ВО ЗГРАДА СО ЦРВЕНА ФАСАДНА ЦИГЛА НА КАТ 4/4 БЕЗ ЛИФТ.
ВСЕЛИВ Е ВЕДНАШ. НЕМА ПАРНО.
ЦЕНАТА Е 300Е/ МЕСЕЦ
КОНТАКТ ТЕЛ. 075/425-900
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Посетете ја нашата продавница
Аминта Трети 58/2 Прикажи на мапата
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
Кон почеток