Објавени: авг. 13 2021 02:16

Se izdava stan vo Skopje Sever

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 13 02:16
Прегледи: 7
Se izdava stan vo skopje sever, 5sprat, namestan,66m, podrum, klima, prostor za parkiranje, za poveke javete se na 075-226-235
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации