Објавени: окт. 15 2021 09:48

Se izdava stan vo Skopje Sever

Објавени: окт. 15 09:48
Прегледи: 10
izdavam renoviran namesten stan vo skopje sever
na 1.sprat stanot ima dnevna kujna spalna kupatilo hodnik terasa i podrum
071 996 663
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации