Објавени: септ. 15 2021 03:15

se iznajmuva stan

ЕУР

/ месечно
Објавени: септ. 15 03:15
Прегледи: 266
se iznajmuva stan vo Skopje sever na 4 sprat ima gradsko centralno greenje komplet opremen ima spalna soba ,salon ,kujna, kupatilo i tersa so dobar pogled kon parkot.
Isklucivo za bracen par ili semejstvo.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации