Оглас од претпријатие Објавени: авг. 12 2015 12:52

SE IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 12 12:52
Прегледи: 131
ВО ЦЕНТАР СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН , СО 70М2 ДВОР, СЕ ЗАТОПЛУВА СО ПАНЕЛИ, СЛОБОДЕН ВЕДНАШ. Ш.6947 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации