Објавени: окт. 20 2019 05:21

Namesten renoviran stan so novi elektricni uredi

ЕУР

/ месечно
Објавени: окт. 20 05:21
Прегледи: 142
Izdavam namesten/renoviran stan od 60m2, lokacija Skopje-Sever do gimnazijata Zef Lush Marku, na prizemje.
• Salon kompletno namesten, plus nov televizor neodpakuvan (vidi sliki)
• Kujna-Trpezarija kompletno opremena, nov frizider, novi sadovi i novi mali elektricni uredi za kujna
• Golema spalna soba so siber ormar (vidi sliki)
• Golemo kupatilo renovirano, plus nova masina za perenje alista (vidi sliki)
• Balkon so shpajz
• Greenje na struja (termo pecka)
• Internet vklucen vo cenata.

NAPOMENA: JAVETE SE NA OVOJ BROJ: 075 440 334
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации