Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo cair 45 m2

160 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: imer 05 окт. 23:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
stanot e renoviran ,ima mesto za parking, se naogja blisku parkot.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации