Објавени: авг. 02 2019 09:44

Se izdava namesten stan vo Skopje Sever na 1 sprat

Објавени: авг. 02 09:44
Прегледи: 187
Se izdava namesten stan vo Skopje Sever karsi Sredno ekonomsko Arseni Jovkov, kaj kulite na PRVI sprat. Stanot se sostoi od dnevna soba (so trosed, dvosed fotelja, klub masa, komoda, klima i televizor), trepezarija (masa so 6 stolici), kujna opremena so sadoperi, sporet i frizider i masina za sadovi), spalna soba (spalna, televizor, regal), detska soba (krevet i regal) kupatilo (so masina za perenje alista) terasa i spajz. Cenata povolna. Telefon 071 741 246.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации