Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: driton 19 јун. 22:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Se izdava ednosoben stan so 40m2 vo xhon kenedi sprotiv Cvetan Dimov srednoto skolo.
Stanot e vo 3 kat parezen
Leaflet
Кон почеток