Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava trosoben stan vo Cair

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: xxx 17 фев. 15:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Iznajmuvam trosoben stan vo vo odlicna lokacija so mnogu dobar raspored (baz nameshtaj)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации