Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan za Iznajmuvanje vo Cair kaj Prince

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Flor 02 фев. 15:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Stanot e prazen, ima spalna i dnevna soba. 50 m2. Stanot e prazen, ima Kujna.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации