Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartman za prestoj Krojac Angelkovski

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ААМ Недвижности 17 јул. 10:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ААМ Недвижности
Posledni 46m2 i 60m2-rasadnik 900e/m2 0 ЕУР
Plac 920m2 so vikendica 40m2 Jurumleri 0 ЕУР
Novogradba 39,49 i 59m2 Kisela Voda 1 ЕУР
Дуплекс 75м2 +75м2 кај Млечен - новоградба 1 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Апартманите се комплет наместени со ствари и бела техника, на 5 кат во новоградба со лифт.
-55м2 со посебна спална соба
-28м2 со посебна спална соба
-26м2 гарсоњера


инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Посетете ја нашата продавница
Даме Груев бр. 7 локал 9 Прикажи на мапата
076649607
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
Новоградба 150м2 станови, комплекс Бардовци 1 ЕУР
Дуплекс 75м2 +75м2 кај Млечен - новоградба 1 ЕУР
86m2+garaza 15m2 k.voda rampa 1 ЕУР
Stan 65m2 novogradba kaj poliklinika J Sandanski 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации