Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ДАРМА ДОМА izdava 3 soben stan vo Centar Drzavna

240 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 13 дек. 13:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома izdava nov stan vo Taftalidze 300 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Centar Olimpiski 250 ЕУР
Дарма Дома izdava nov stan vo Taftalidze 250 ЕУР
ДАРМА ДОМА ATRAKTIVEN DELOVEN VO CENTAR -
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Дарма Дома издава ПРЕУБАВ стан во Центар кај Државна Болница, поседува 60м2, 3 соби, дневна и 2 спални, греење на парно, клима. наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба,балкон,клима, бањa, вселив врднаш..


Цена: 240 евра

шифра 17728

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Потрагата по вашиот дом започнува од кај нас. Агенцијата за недвжности ДАРМА ДОМА е спремна да одговори на вашите барања. Тим од млади и искусни агенти ви стојат на располагање во донесувањето на сигурна и вистинска одлука. ДАРМА ДОМА - Ваш сигурен партнер!
Visit our store page
Карпош Show on the map
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
ДАРМА ДОМА izdava stan vo Debar Maalo 350 ЕУР
Дарма Дома izdava nov 4 soben stan pozadi Ramstor 400 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Kisela Voda 12 000 МКД
ДАРМА ДОМА izdava 3 soben luksuzen stan vo Centar 580 ЕУР
Кон почеток