Оглас од претпријатие Објавени: мај 31 2022 12:49

Deloven prostor za iznajmuvanje vo Centar

Објавени: мај 31 12:49
Прегледи: 280
ID7931O

Се изнајмува деловен простор во Центар лоциран на два ката со вкупна површина од 156м2.

- Површината на приземјето е 44м2 и располага со приемен дел и засебна канцеларија.

- Првиот кат е со површина од 112м2 и располага со отворен простор, архива, кујна, два тоалети и три засебни канцеларии.

Просторот може да се изнајми целосно опремен или празен. Греењето е регулирано со градско парно и инвертер клими во секоја просторија.

Деловниот простор располага со едно паркинг место и можност за паркинг места со ПОЦ налепница.

Business space for rent in Center located on two floors with a total area of 156m2.

- The ground floor area is 44m2 with a reception area and a separate office.

- The first floor is with an area of 112m2 and has an open space, storage room, kitchen, two toilets and three separate offices.

The space can be rented fully equipped or empty. The heating is regulated by central heating and inverter air conditioners in every room.

One parking space available in front of the business space. There is a possibility for more parking spaces with a city stamp.

Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации