Оглас од претпријатие Објавени: окт. 16 2019 10:36

DVOSOBEN NAMESTEN OD 45m2 VO CENTAR RAMSTOR

ЕУР

/ месечно
Објавени: окт. 16 10:36
Прегледи: 81
Sifra> 21 350
Se izdava opremen dvosoben stan od 45m2 vo CENTAR pozadi Ramstor, blizku do klinicki centar, fak. za medicina, na 2-ri kat so lift .
VEDNAS VSELIV !
Cena: 220 evra
Kontakt mob:
075 534 820
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации