Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN POSEBNA KUJNA 50 TA DIVIZIJA

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил* 03 апр. 12:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
SE IZDAVA CETVOROSOBEN NOV K VODA MECKAROV 280 ЕУР
se izdava DVOSOBEN TOBAKO DVA AERODROM 250 ЕУР
Se izdava trosoben stan blisku do Citty Mall 10 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN KAJ BUNJAKOVEC UNIVERZALNA 180 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
SIFRA 483
POVRSINA 56 KAT 4
Dnevna soba kujna so trpezarija
Edna spalna soba
Greenjeto e na struja


************BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA****************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078305161
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
se izdava DVOSOBEN NOV NA VODNO TURSKA REZIDENCIJA 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN NOV MICURIN 210 ЕУР
Se izdava trosoben stan blisku do Citty Mall 10 000 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN STAN KAJ GRCKA AMBASADA 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации