Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo Taftalidze

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 04 јул. 10:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1635 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ BUNJAKOVEC 350 EUR
NOV STAN NA VODNO 103 000 EUR
SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA VO BARDOVCI 2 000 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 450 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:E-112375
Се издава двособен стан во Тафталиџе кај Веро,50м2,на 4 кат .Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:2500евра + месечни трошоци
Погледете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1635 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 290 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO MICURIN 250 EUR
NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 70 500 EUR
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 270 EUR
Кон почеток