Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ednosoben stan vo strog Centar

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Ana 02 септ. 07:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdavam ednosoben stan vo strog centar na Skopje. Stanot e namesten, so centralno greenje, klima i site potrebni elementi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации