Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekskluzivno Stan Kancelarii vo Gradski Park

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности MY HOME 19 јун. 11:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности MY HOME
Ekskluzivno duplex so rooftop vo Debar Maalo 0 ЕУР
Ekskluzivno Luksuzen Dupleks so Rooftop 200m2 0 МКД
Ekskluzivno namesten stan 65m2 vo Debar Maalo 0 МКД
Prekrasen dupleks vo Taftalidze 92 900 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува стан во Градски Парк во непосредна близина на Занзибар, Фонтана. Станот се наоѓа во објект заштитен од Мин. за Култура како објект од културно наследство

- 120 м2
( 95 м2 внатрешна површина со имотен лист + 25 м2 тераси )
- 4 простории/канцеларии
- 2 тераси
- влезен ходник
- кујна
- бања
- остава
- високо приземје
- ориентација исток/запад

- подрум 11 м2

- потребно е реновирање

- зграда со 4 станбени единици

цена: 400 евра месечно

за повеќе информации, контактирајте не
[email protected]

шифра # 233
Агенција за недвижности MY HOME
Агенција за недвижности MY HOME, посветена на професионално и одговорно продавање, издавање и маркетинг на недвижности.
Посетете ја нашата продавница
тц. Беверли Хилс Прикажи на мапата
+38970516686
https://www.myhomе.com.mk
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Агенција за недвижности MY HOME
Ekskluzivno Deloven Prostor/Kancelarii Gradski Zid 0 МКД
Ekskluzivno Garsonjera vo Kapistec Crvena Cigla 32 500 ЕУР
Preubav stan vo blizina na City Mall 1 090 ЕУР
Stan sproti TC Bunjakovec 77 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации