Оглас од претпријатие Објавени: дек. 06 2022 02:55

Ekstra ureden nov stan 70m2 Vodno Panoramika

ЕУР

/ месечно
Објавени: дек. 06 02:55
Прегледи: 798
Sifra> 20 945

Se izdava extra ureden nov trosoben stan od 70m2 na Vodno vo kompleks Panoramika, orientiran kon jug sonceva svetla strana, na 5- ti kat so 2 spalni, greenje na struja so 3 klimi multisplit sistem, 24h obezbeduvanje, edno parking mesto...
Cena: 700eur

Kontakt:
075 534 820
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
[email protected]

Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации