Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EXTRA LUXUZEN STAN VO CRNICE

600 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 22 авг. 16:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата

PRAZEN STAN VO STROG CENTAR NA PLOSTAD 350 EUR
ATRAKTIVNI NOVI KANCELARII VO STROG CENTAR 7 EUR
NOV OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ MVR 400 EUR
KOMPLETNO OPREMEN 3 SOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава комплетно луксузно опремен стан во Црниче.
Располага со корисна површина од 85м2 ( долен дел) и 30м2 ( галерија).
- 2 спални соби со брачен лежај, и соба со 3 оделни единечени кревети
- дополнителен кревет во галеријата
- голем дневен престој
- кујна
Сопствен гаражен простор.
Цена: 600 евра
Fully equipped and furnished apartment for rent. It spreads over 85m2 main floor and 30m2 in door gallery. It features an large living room with high ceilings, 2 bedrooms (one with double bed and the other with 3 separate beds),comfortable nice terrace, toilet, dinning room, kitchen, and in door gallery (with additional bed).It is located on the 3th floor. An underground private parking place and additional public parking is available.
Price 600 eur.
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Илинденска 43/2 Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата
KOMPLETNO OPREMEN STAN KAJ RAMPA 280 EUR
NOV NEVSELUVAN STAN KAJ ZELEZNICKA STANICA 1 050 EUR
EXTRA LUXUZEN STAN VO STROG CENTAR 900 EUR
NOVO OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ RAMSTORE MALL 300 EUR
Кон почеток