Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EXTRA STAN EXTRA CENA VO KAPISTEC

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property Alliance - City Investment Group 15 септ. 15:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property Alliance - City Investment Group
SE IZDAVA LUX STAN VO CRNICE 0 EUR
SE IZDAVA LUX STAN VO CENTAR KAPISTEC 0 MKD
ATRAKTIVEN MODEREN STAN NA VODNO 0 EUR
SE IZDAVA LUX STAN VO CENTAR (GTC) 0 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
SIFRA;1166
SE IZDAVA LUX STAN VO KAPISTEC, ZAVOD ZA REHABILITACIJA, NOVA ZGRADA, SE E NOVO, SO GARAZA, KOMPLET OPREMEN.
KONTAKT TEL; 02/3126-264, 078/442-100
MAIL;[email protected]
Property Alliance - City Investment Group
Најдобри понуди на пазарот за недвижнини во Македонија a member of Investment Group SK - Switzerland
Посетете ја нашата продавница
Veljko vlahovikj Прикажи на мапата
02 3126 264
Property Alliance - City Investment Group
02 3126 264
Property Alliance - City Investment Group
SE IZDAVA DUPLEKS STAN VO PRIPOR 550 EUR
NOV STAN NA MLECEN 75 000 EUR
ATRAKTIVEN NOV STAN VO CENTAR 0 EUR
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации