Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN DO U.SALA

270 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 20 септ. 07:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата

SE IZDAVA UBAV MAL STAN VO RASADNIK 200 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO AERODROM 57 800 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KUKA VO TAFTALIDZE 2 300 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN 3-SOBEN STAN VO AERODROM-3 BISERA 230 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
VO BLIZINA NA UNIVERZALNA SALA,KARSI NEUROMEDIKA,VO PONOVA ZGRADA,SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN,KOMPLET OPREMENA KUJNA,KLIMA,SOPSTVENO PARNO,DVA TOALETA,OBEZBEDEN PARKING ZA EDNO VOZILO,ZA FAMILIJA NA PODOLG VREMENSKI PERIOD
Family House
078430293
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата
Se prodava dvosoben stan vo Kapistec 67 000 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO K.VODA 600 ЕУР
Se izdava so 3 spalni vo Kapistec 300 ЕУР
SE IZDAVA UBAV TROSOBEN STAN DO UNIVERZALNA SALA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации