Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera 20m2 Centar

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Slobodan 21 авг. 13:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdavam garsonjera 20 m2 iznad Klinicki centar novogradba.Cena 180 €.

Kontakt tel. 070 246424
071 246424
Slobodan
070 246424
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации