Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera vo centarot na Skopjje

230 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Katerina 20 септ. 00:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava garsonjera vo centarot na Skopje, sproti ministerstvo za finansii. Istata e opremena so kujna, toalet i golema dnevna vo koja ima dva kreveta za vkupno 2-3 osobi.
Katerina
070219140
Leaflet
Кон почеток