Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan 50m2 vo Debar Maalo prv pat vseliv

0 МКД

Се изнајмува од: Marija 08 јан. 22:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Издавам стан,50 метри квадратни, нов- прв пат вселив, наместен, целосно опремен со бела техника на втори спрат со лифт во Дебар Маало( позади Архитектонски Факултет, во близина на слаткарница Апче). Приклучен на гратско парно.
Со паркинг место на -1 спрат ( лифт платформа).
Цена по договор 070 265431
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации