Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan 52m2 na odlicna lokacija Skopje

Се изнајмува од: Мартин 28 јан. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: 11 Oktomvri
Површина: 52 m2
Локација: Центар, Скопjе
Се издава стан во Центар на самата раскрсница на улиците 11 Октомври и Булевар Крушевска Република (означен на мапата) на 2 спрат во нова зграда, станот е со прекрасен поглед на сите 4 улици, и има огромна површина за поставување на рекламен простор да се гледа од сите страни.
Истиот е за издавање за деловна намена (канцеларија, адвокат, извршител, нотар, сметководите, ревизор и сл.), се наоѓа на 100 метри од Управа за јавни приходи. Позади зградата има паркинг кој што е бесплатен. Нема инвентар, ќе биде комплетно испразнет кога ќе се издава.
Не се продава!
Нема посетени огласи
Кон почеток