Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam Stan Skopje Centar Gradezn Elektro Med

320 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Blaga 06 септ. 14:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava Stan Skopje Centar blizu do Gradezen, Elektro i Medicinski fakultet i Evropski Univerzitet ubavo namesten so 3 sobi, 2 spalni i 4 kreveti idealen za 4 studentki bez gazdi za samo 320 evra namaleno od 400 na 071 330 802 ( ne koristam mail) ako ne se javam pustete sms ili 072 222 902
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации