Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Издавам стан во Центар на сам Кеј на Вардар

10 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Јован 20 септ. 09:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Станот е на сам кеј на Вардар, кај Градски Парк (позади влада), 5 минути пешачење до Плоштад и Дебар Маало. Втор спрат, стара зграда, без лифт. Две соби, едната е кујна со трпезарија, а другата соба е поделена на две соби со платнена јапонска преграда, на дневна и спална, има и балкон. Станот е комплетно опремен, климатизиран, греење централно.
Станот е слободен од 01.10.2020 година

Јован
070242082
Leaflet
Кон почеток