Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan vo Debar Maalo

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Lile 22 авг. 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdavam ednosoben stan vo Debar maalo, pogoden za dvajca, vo cenata se vkluceni site reziski trosoci
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации